ujęłaś


jw2019. Jak to wcześniej zgrabnie ujęłaś, Как ты уже выразилась

ż. ujęłam. ujęłaś. ujęła. ujęłyśmy.

Tłumaczenia w kontekście hasła "to ujęłaś" z polskiego na angielski od Reverso Context: Myślę, że dobrze to ujęłaś.

ujęłam. 36. ujęłaś.

ujęłaś. dopuszczalne w grach (i).

Fajnie to ujęłaś, że moralność polega na szukaniu okazji do czynienia dobra. Choć chyba jednak też na tym, by unikać zła a to nie zawsze jest proste- mam nadzieję, że kiedyś i to poruszysz na swoim kanale.

Duszko!!!! No dziesiątka w tarczy!!! Ujęłaś to superowo!!!

Trafnie to ujęłaś . Ты права .

Ujęłaś mnie słowami i łzami a ja twoje kruche ciało w dłonie i przeniosłem na drugi brzeg wielkiej wzburzonej kałuży.

Odkąd ujęłaś znudzony mój członek (E) a E a. W wysmukłych palców zwinną ośmiornicę d A d. Wiem, że mam berło, a Ty masz koronę, E F.

Sep 2, 2008. VlcicaFennHobbyist General Artist. ojjj ujęłaś ujęłaś.. pracka tętni emocjami. Reply. Sep 2, 2008.

Piękny ten rejon, wszystko to znam. Wspaniałe miasta, wspaniałe miejsca. Pięknie to ujęłaś. Super wpis dla tych, którzy nie znają tego regionu Polski. Ja osobiście nie byłam tylko w parku miniatur.

Poczyniłaś ogromny krok bo wbrew pozorom słuchanie własnego ciała łatwe nie jest. Wymaga to samodyscypliny, cierpliwości i zaufania do siebie. Fajnie to ujęłaś, że kawa oszukuje bo tak właśnie...

Najnowsze komentarze. Pepsi Eliot celnie to ujęłaś.

Czym ich ujęłaś? Jednym z kostiumów z tej gry - Elise, Królowa Pająków. Ta postać ma odnóża jak owad, więc wygląda, jakby chodziła na koniuszkach palców.

czuje sie jakbym zjadła kawałek zupy grzybowej w cieście..... ...zupy.... jak to pięknie ujęłaś.... I feel like I ate a piece of mushroom soup in the cake..... ... soups.... how did you put it beautifully.... Translated.

bozga napisał(a) Skoro już je masz, znaczy Ci się podobały niezależnie od nazwy :) To troszkę moda Ogrodowiskowa z tymi nazwami, Dobrze to ujęłaś..

Ujęłaś to najlepiej. :) Ja mam 13lat ale też czekam na drugą część ;-;. Trochę sobie poczekamy.

Ujęłaś mnie ostatnim zdjęciem, powinno wisieć w Galerii Żywota Kobiecego, gdzieś pomiędzy życie-a-wyrzut-sumienia. Za tydzień urodziny Emmy, przypomniałaś mi tę czerwoną tackę w ostatnim...

ujęłaś serce moje jednem okiem twojem, i jednym łańcuszkiem na szyi twojej. mojabiblia.sk.

Pod najnowszym postem Skrzynecka mogła liczyć na szereg komentarzy wsparcia. Na kilka miłych słów zdecydował się także Marek Kaliszuk. Skrzynko, znakomicie to ujęłaś.

Ładnie ujęłaś - blizny, które czekają aż się do nich zwrócę - ilu z nas tak ma. Piękny wpis. Stylizacja jak zwykle świetna a tej marki jakoś nigdy wcześniej w sklepie nie widziałam.

W swoim projekcie ujęłaś pływalnię Delfin oraz starą Halę widowiskowo-sportową - sądzisz, że warto o te obiekty zadbać i pozostawić je w tym miejscu? Czy może lepiej pomyśleć o czymś nowym zamiast...

No ujęłaś mnie tym Fuckenem. Wade Winston Wilson. Zatanna Zatara Rogers.

@AlDybala Dzięki! :) Tak się to u Was mówi, czy Ty ujęłaś moje zdanie w słowa?

Ujęłaś mnie stwierdzeniem „ten ebook powstał byś ty mogła się wyspać". Może dlatego, że uwielbiam spać:) A może dlatego, że faktycznie wpisałam w googla milion pytań w trakcie ciąży.

Tak, CLAMPverse, jak to ładnie ujęłaś, jest pierwszym takim naprawdę dziewczecym w silnym tego słowa znaczeniu uniwersum. No i trzeba przyznać, że nici łączące poszczególne bajki są zajebiscie...About ujęłaś

About

Digital Compliance Disclosure


We and our partners use technology such as cookies and localStorage on our site to personalise content and ads, provide social media features, and analyse our traffic. Click to consent to the use of this technology across the web or click Privacy Policy to review details about our partners and your privacy settings.
Category

Recently

Newly