nie pochlebiaj sobie


Słysząc pochwały w swoim adresie lub rozmawiając z ciekawą osobą - czy to nie wspaniałe? I nagle, jak wanna z wodą na twojej głowie, rada „nie pochlebiaj sobie". Co oznacza taka replika?

Sprawdź tłumaczenia 'nie pochlebiaj sobie!' na język angielski. Zapoznaj się z przykładami tłumaczeń 'nie pochlebiaj sobie!' w zdaniach, posłuchaj wymowy i przejrzyj gramatykę.

Grabiec, nie pochlebiaj sobie! Jesteś pan tak 'malutki' - że gówno służby obchodzisz!https W sprawach bezpieczeństwa Polski służby nie mają nic do powiedzenia.

Nie pochlebiaj sobie. kotkot. 17 stycznia 20183 lata temu. Connect with: Facebook. Nie pochlebiaj sobie. Następny.

Nie pochlebiaj sobie. Kliknij po więcej świetnych memów i obrazków dostępnych na jeja.pl! Nie pochlebiaj sobie. Od razu lepiej. Chopaki zrozumiejo.

Nie pochlebiaj sobie! - tłumaczenie na angielski oraz definicja. Co znaczy i jak powiedzieć "Nie pochlebiaj sobie!" po angielsku? - Don't flatter yourself !

Oczekujące Nie pochlebiaj sobie. Nie pochlebiaj sobie. 3 miesiące temu.

Tłumaczenie słowa 'pochlebiać sobie' i wiele innych tłumaczeń na rosyjski - darmowy słownik polsko-rosyjski. pochlebiać sobie {czasownik zwrotny niedokonany}. volume_up.

- Nie pochlebiaj sobie Malfoy. Żadna inteligenta istota, nie powiedziałaby, ze jesteś „bystry"- odparłam, podkreślając ostatnie słowo. Chciałam go wkurzyć. - Musiałbyś najpierw jej zapłacić.

- Nie, nie pochlebiam ci. No, I flatter you. Ale pochlebiam sobie. But l flatter myself. Nie pochlebiajcie sobie. Don't flatter yourselves. pochlebiał mojej próżności .

Do not flatter yourself. nie pochlebiaj sobie. the judge ruled that. niechlujny. vain. próżny, zarozumiały, zadufany w sobie. well-mannered. dobrze wychowany.

debilu, stwierdzenie faktów o tobie, mówienie prawdy to nie są komplementy tylko zimne fakty, ale tobie się wydaje, że jak Nie pochlebiaj sobie. Przez Gość gość, Luty 12, 2018 w Życie uczuciowe.

Nie gwarantujemy już dostawy przed Świętami dla nowo złożonych zamówień. Pokaż Wszystkie. Wg Produktów.

czasownik zwrotny niedokonany pochlebiać sobie. Menu nawigacyjne. Narzędzia osobiste. Nie jesteś zalogowany.

Nie zdawała sobie sprawy, że nawet gdyby przeformatowała dysk twardy, do tych danych można by było łatwo dotrzeć. Wtedy do Tianminga przysiadł się Wen. „Nie pochlebiaj sobie za bardzo.

pochlebiać sobie - pochlebić sobie — {{/stl 13}}{{stl 7}} uznawać coś za swoją zaletę, sukces; być z czegoś Nie mieć odrobiny ambicji. Być bez ambicji. Pochlebiać czyjejś ambicji. Unieść się ambicją.

Nie wyobrażam sobie, by po słowach o fizycznej eliminacji, ktoś z ludowców mógłby serio myśleć o nie pochlebiaj sobie sugerując jakieś zainteresowanie - plucie na was to dyshonor dla śliny.

Teraz nie liczą się z prawdziwą konkurencją, tylko wycinają konkurencję lobbowaniem praw - kontynuował Nie pochlebiaj sobie, nie umiesz nawet odzyskać kasiory, którą zajumał ci Menzen.

Zarzewska (nie pochlebiaj sobie, w twoim mieście też to jest). Nie podoba ci się w Łodzi? Astma pogłębia się, ulica została zawieszona, aby złapać oddech musi zaprzeć się samej siebie.

flatter; Nie pochlebiaj sobie, wcale nie jesteś lepszy od reszty. Don't flatter yourself, you're no better than all the rest.

I nie pochlebiaj sobie, że przejmowałabym się prześladowaniem ciebie. Nie pochlebiaj sobie, nie jesteś aż tak ciekawa. Is that supposed to flatter me? Czy to ma mi schlebić?

Wielu Żydów nie potrafi tego rozdzielić, nie widzą Polski przedwojennej, nie znają powojennej, żywa Dziadek, nie pochlebiaj sobie i nie porównuj do Indian, bo jesteś przyjezdny na polskiej ziemii a nie...

Nie pochlebiaj sobie. Grałem w bulletstorma na PC i nawet pomijając zepsutą konwersję i ogólne nieprzystosowanie (co jest standardem) to nie powalała. Najlepszą robotę odwalili art designerzy bo...

Geje reagują na takie spostrzeżenia stałym tekstem: „Nie pochlebiaj sobie, nie jesteś w moim typie". Równie dobrze jednak to ja mógłbym go wygłosić do jakiejś kobiety, żeby nie czuła przypadkiem...About nie pochlebiaj sobie

About

Digital Compliance Disclosure


We and our partners use technology such as cookies and localStorage on our site to personalise content and ads, provide social media features, and analyse our traffic. Click to consent to the use of this technology across the web or click Privacy Policy to review details about our partners and your privacy settings.
Category

Recently

Newly