harold i kumar uciekają z guantanamo


Harold & Kumar 2: Pako Guantanamosta: Directed by Jon Hurwitz, Hayden Schlossberg. With John Cho, Kal Penn, Rob Corddry, Jack Conley. After being mistaken for terrorists and thrown into Guantánamo Bay, stoners Harold and Kumar escape and return to the U.S...

Harold i Kumar uciekają z Guantanamo / Harold & Kumar Escape from Guantanamo Bay (2008) Lektor PL. 11 964 просмотра 11 тыс. просмотров.

Komedia, przygodowy. Director: Hayden Schlossberg, Jon Hurwitz. Starring: John Cho, Kal Penn, Paula Garcés and others. W wyniku nieporozumienia Harold i Kumar zostają uznani za terrorystów i wysłani do Guantanamo.

After making an amazing escape, Harold and Kumar flee to Texas by way of Florida, where they hope to convince Harold's well-connected friend (Eric Winter) to help them out of their predicament. The problem is, Harold's pal is about to marry Kumar's ex-sweetie (Danneel Harris).

Harold i Kumar uciekają z Guantanamo ( Lek PL ).

W wyniku nieporozumienia Harold i Kumar zostają uznani za terrorystów i wysłani do Guantanamo. Oglądaj Film: Harold i Kumar uciekają z Guantanamo - Online. 1 godz.

Opis: W wyniku nieporozumienia Harold i Kumar zostają uznani za terrorystów i wysłani do Guantanamo.

Harold i Kumar tym razem wybierają się do Amsterdamu by odszukać Marię - ukochaną Harolda. Przy okazji chcą się nieźle zabawić w tym kraju, ze względu na fakt legalizacji marihuany.

Director: Jon Hurwitz. Starring: John Cho, Kal Penn, Neil Patrick Harris and others. Harold i Kumar tym razem wybierają się do Amsterdamu by odszukać Marię - ukochaną Harolda. Przy okazji chcą się nieźle zabawić w tym kraju, ze względu na fakt legalizacji marihuany.

Download the Harold i Kumar uciekaja z Guantanamo (2008) PL AC3 DVDRip XviD-GR4PE Torrent for Free with TorrentFunk.

Director: Jon Hurwitz. Starring: John Cho, Kal Penn, Neil Patrick Harris and others. Harold i Kumar ostatnim razem ciągną się do Amsterdamu by znaleźć Marię - ukochaną Harolda. Przy okazji marzą się nieźle zabawić w tym końcu, ze sensu na fakt legalizacji marihuany.

Director: Jon Hurwitz. Starring: John Cho, Kal Penn, Neil Patrick Harris and others. Ogladaj Online caly film Harold i Kumar uciekają z Guantanamo tylko u nas obejrzysz film Harold i Kumar uciekają z Guantanamo w jakości Full HD Po Polsku.

Film "Harold i Kumar uciekają z Guantanamo" został wyprodukowany w 2008 roku. Dowiedz się gdzie obejrzeć Harold i Kumar uciekają z Guantanamo legalnie z lektorem lub napisami. Produkcja tego filmu kosztowała ponad 10000000 dolarów, czyli 39 000 000.00 polskich złotych.

Oglądaj już teraz Harold i Kumar uciekają z Guantanamo online na naszej stronie zalukaj24 online. Serwis Zalukaj24.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film Harold i Kumar uciekają z Guantanamo online.

Harold Lee i Kumar Patel , dwaj najlepsi kumple, wybierają się w podróż do Holandii, gdzie jeden z nich zamierza wyznać miłość swojej ukochanej. W efekcie Harold i Kumar zostają uznani za terrorystów i zamiast w Amsterdamie lądują w Guantanamo na Kubie. I tak rozpoczyna się przygoda...

Harold & Kumar Escape from Guantanamo Bay. Harold Lee (John Cho) i Kumar Patel (Kal Penn), dwaj najlepsi kumple, wybierają się w podróż do Holandii, gdzie jeden z nich zamierza wyznać miłość swojej ukochanej. Podczas lotu dochodzi do zaskakujących wydarzeń z ich udziałem.

Harold i Kumar uciekają z Guantanamo. — Harold a Kumar su spat, este vyhulenejsi a vymastenejsi nez byvali. Pred styrmi rokmi sa vydali za hamburgermi, dneska si to namierili priamo do Amsterdamu.

harold i kumar uciekają z guantanamo-muzyka, harold & kumar ucieczka z guantanamo online, harold and kumar ucieczka z guantanamo bay soundtrack, harold i kumar, harold i kumar 2 soundtrack, harold i kumar piosenka o dicku...

Harold & kumar escape from guantanamo bay. TYTUŁ POLSKI: HAROLD I KUMAR UCIEKAJĄ Z GUANTANAMO ROK PRODUKCJI: 2008 REŻYSERIA: Hayden Schlossberg, Jon Hurwitz.

Harold Lee i Kumar Patel wybierają się w podróż do Holandii, gdzie jeden z nich zamierza wyznać miłość ukochanej. Podczas lotu dochodzi do zaskakujących wydarzeń z ich udziałem, w efekcie których przyjaciele zostają uznani za terrorystów i zamiast w Amsterdamie lądują w Guantanamo na Kubie.

Komedia, przygodowy. Director: Jon Hurwitz, Hayden Schlossberg. Starring: John Cho, Kal Penn, Christopher Meloni. Kontynuacja filmu O dwóch takich co poszli w miasto. Harold i Kumar wrócili z White Castle. Niestety, ukochana Harolda, Maria, wyleciała do Amsterdamu.

Director: Jon Hurwitz, Hayden Schlossberg. Starring: Beverly D'Angelo, John Cho, Missi Pyle and others. W wyniku nieporozumienia Harold i Kumar zostają uznani za terrorystów i wysłani do Guantanamo.

Explore and watch the best 42+ Harold I Kumar Uciekają Z Guantanamo videos. You can download these videos from Youtube for free. Harold I Kumar Uciekają Z Guantanamo / Harold & Kumar Escape From Guantanamo Bay (2008) Lektor PL.

When Harold Lee ("Off Centre") finally finds the love of his life (Paula Garcés -- Harold & Kumar Go to White Castle), he's determined to follow her to Amsterdam, with Kumar Patel They mistake Kumar's bong for a bomb and ship the pair to maximum security in Guantanamo as dangerous terrorists.

Harold & Kumar Escape from Guantanamo Bay (pol. Harold i Kumar uciekają z Guantanamo) - komedia amerykańskiej produkcji z 2008 roku. Film jest sequelem, a jego akcja rozpoczyna się parę minut po zakończeniu pierwszej części pt. O dwóch takich, co poszli w miasto. Plakat filmu.

Harold i Kumar tym razem wybierają się do Amsterdamu by odszukać Marię - ukochaną Harolda. Przy okazji chcą się nieźle zabawić w tym kraju, ze względu na fakt legalizacji marihuany. Harold Lee Kal Penn .... Kumar Paula Garcés .... Maria Roger Bart .... Dr Beecher Richard Christy ....

Harold i Kumar lecą do Amsterdamu. Niestety z powodu amerykańskiej paranoi na punkcie terrorystów, no i troszeczkę za sprawą własnej głupoty, przyjaciele lądują w więzieniu Guantanamo. To jednak zaledwie początek ich podróży, podczas której zetkną się z każdą możliwą formą nietolerancji...About harold i kumar uciekają z guantanamo

About

Digital Compliance Disclosure


We and our partners use technology such as cookies and localStorage on our site to personalise content and ads, provide social media features, and analyse our traffic. Click to consent to the use of this technology across the web or click Privacy Policy to review details about our partners and your privacy settings.
Category

Recently

Newly