Grać na gitarze jak pro z tych wskazówek i sztuczek

Grać Na Gitarze Jak Pro Z Tych Wskazówek I Sztuczek

Istnieje wiele stylów gry na gitarze i wiele form muzyki, które obejmują gitarę. Każdy znajdzie coś dla siebie. Ale potrzebujesz podstawowych umiejętności, aby doskonalić się, bez względu na to, jakie style chcesz realizować. Więc weź poniższe wskazówki i dodaj je do sesji treningowych już dziś.

Jedną z najważniejszych rzeczy do zapamiętania podczas nauki gry na gitarze jest praktyka. Choć brzmi to oczywiste, wiele osób przeoczyć. Spróbuj ćwiczyć gitarę trochę każdego dnia. Powinieneś strzelać przez 20 do 30 minut za każdym razem. W końcu powinieneś zobaczyć, że twoje umiejętności się poprawiają.

PoStaraj się o nauczyciela. Chociaż można nauczyć się gitara, i wiele osób to zrobić, czasami może być konieczne, aby ktoś ogląda podczas gry. Utalentowany nauczyciel jest tym, który może dać Ci jak poprawić swój styl i robić inne rzeczy, aby grać lepiej. Możesz również uzyskać odpowiedzi na pytania.

Gra na gitarze jest notorycznie ciężko na palcach. Może wystąpić skurcze lub pęcherze, szczególnie jeśli grasz przez dłuższy czas na początku. Chociaż może to brzmieć głupio, ważne jest, aby "wypracować" palce, aby je wzmocnić. Zauważysz świat różnicy!

Nigdy nie lekceważ znaczenia połów czasu, aby uważnie słuchać tego, co grasz. Dobre ucho zabierze Cię bardzo daleko. Aby pomóc rozwinąć uszy, wybierz proste utwory i spróbuj odtworzyć je bez nut lub innych pomocy. Zaczniesz rozróżniać melodie i akordy w czasie.

Popychaj się, aby uczyć się nowych rzeczy. Wiele osób skupia się na jednej rzeczy. Ćwiczą tę samą piosenkę, dopóki nie mają jej idealnie. Odtwarzanie tej piosenki dla znajomych może być imponujące raz, ale trzeba rozgałęzić się. Nie kładziej zbyt dużego skupienia na jednej piosence. Ucz się i ćwicz nowe rzeczy.

Spróbuj nauczyć się nowych technik podczas gry na gitarze. Ważne jest, aby nauczyć się wszystkich podstawowych jak strumming i zbieranie na początek. Po poprawie zręczności z tymi, należy ćwiczyć przy użyciu nowych technik. Spróbuj naśladować kilka różnych z ulubionych piosenek. W końcu znajdziesz techniki, które grasz najlepiej.

Należy użyć metronomu, jeśli potrzebujesz pomocy w utrzymaniu czasu. Utrzymanie czasu jest bardzo trudne dla nowych gitarzystów. Metronomy ułatwią pozostanie na bicie. Będziesz w stanie utrzymać rytm przez siebie, jeśli ćwiczysz wystarczająco dużo.

Dowiedz się wszystkiego swoje akordy przed rozpoczęciem odtwarzania utworów. Nie próbuj grać swój ulubiony Jimi Hendrix dostroić swój pierwszy tydzień. Zacznij od naprawdę prostych piosenek i pracuj na swój sposób. Ćwicz każdego dnia. Biorąc tydzień wolnego, kiedy po raz pierwszy uczysz się grać, zapewni, że zapomnisz wszystkiego, czego się nauczyłeś.

Ciężka praca jest zawsze wymagane, aby dowiedzieć się umiejętności, które warto wiedzieć.

Jeśli jesteś początkujących gitarzysta, należy nauczyć się różnych rodzajów strums. Zacznij brzęcząc powoli, z prostym strum w górę iw dół, a gdy już to w dół, można przejść do trudniejszych wzorów strum. Poznaj podstawy, takie jak rytmy country i rockowe rytmy. Możesz nauczyć się wielu rodzajów muzyki z tych prostych strums.

Zacznij od nauki podstaw. wielu nauczycieli muzyki może próbować dostać się do nauki akordów i łuski bez końca, co może prowadzić do bólu palców i nudy. nauka prostych piosenek może pomóc twoje sesje treningowe bardziej przyjemne i daje różnorodność, że mózg pragnie. Powinieneś również dać się na freestyle czas, aby twoje twórcze talenty mogły wyrazić siebie. Wszystko to razem sprawi, że będziesz lepszym graczem.

Po zakupie gitary i rozpocząć proces uczenia się, upewnij się, aby utrzymać instrument prawidłowo. Dobrze utrzymana gitara będzie łatwiejsza do nauczenia się i będzie trwać długo. Dostrajaj go od czasu do czasu, aby zachować ostry dźwięk. To pozwoli Ci zawsze mieć instrument, z którego jesteś dumny.

Porozmawiaj z innymi, którzy wiedzą, jak grać na gitarze. Nie ma znaczenia, gdzie znajdziesz innych graczy, czy to online, czy offline. Ważne jest, aby rozmawiać z ludźmi, którzy grają na gitarze. Mogą zaoferować Ci sugestie i wskazówki, które wezmą własną grę na gitarze na wyższy poziom.

Kiedy nauczysz się swoich pierwszych akordów, palcowanie poczuje się dla Ciebie niezręczne. Będziesz rozwijać bezduszny na palcach, które mogą nie czuć się komfortowo w ciągu pierwszych dni. Nie zniechęcaj się jednak. Twoje palce będą się zaostrzyć i przyzwyczaić się do naciskania na struny, a gra stanie się łatwiejsza z czasem.

Poświęć trochę czasu na słuchanie muzyki. Być może słyszałeś piosenkę milion razy, ale kiedy nauczysz się grać na gitarze, możesz wiele rzeczy w piosence, której wcześniej nie podnosiłeś. Więc trochę czasu, aby słuchać znanych piosenek, a zyskasz nowe uznanie dla nich.

Wybierając nauczyciela gitary, upewnij się, że ich podejście do nauczania pasuje do Twoich celów gry. Jeśli masz różne podejścia, może ci być trudno się nauczyć i być sfrustrowani. Jeśli nie podoba Ci się podejście nauczyciela, lepiej jest znaleźć taki, którego podejście do nauczania jest bardziej do twoich upodobań.

Spraw, aby była to część twojej codziennej praktyki, aby nauczyć się grać w czasie. Jeśli musisz zatrzymać się między każdym akordem, aby znaleźć następny, będziesz bałagan cały rytm utworu. Ćwicz, używając metronomu lub graj razem z płytą CD, starając się jak najlepiej, aby utrzymać rytm. Wkrótce będziesz ekspertem!

Na szczęście nauka gry na gitarze może być tak bardzo przyjemnym doświadczeniem. Niezależnie od tego, czy jest to ćwiczenie, gra z przyjaciółmi, czy gra w tłumie, gra na gitarze jest przyjemną umiejętnością. Powyższe wskazówki mogą zwiększyć pewność gry. Weźcie więc to, czego nauczyliście się z góry i stańcie się dziś lepszym graczem.

About Grać na gitarze jak pro z tych wskazówek i sztuczek

About

Digital Compliance Disclosure


We and our partners use technology such as cookies and localStorage on our site to personalise content and ads, provide social media features, and analyse our traffic. Click to consent to the use of this technology across the web or click Privacy Policy to review details about our partners and your privacy settings.
Category

Recently

Newly